Yeni Adres: Sevgili dostlar Dizilla yeni adresi www.dizilla2.org olmuştur. Adres çubuğuna "2.org " yazdığınızdan emin olun.

The Last Manhunt (2023)

Sorun Bildir
Sinema Modunu Açın

Karşılaştığınzı hata hakkında kısa bir yorum belirtmeniz gerekiyor.

1 YORUM
@ilkerozcetin 2 hafta önce
Jason Momoa'nın nal gibi resmini koymuşlar afişe, ama adamı 2 3 sahnede toplam en fazla 5 dakika görebiliyorsunuz bilginiz olsun arkadaşlar, ben dedim heralde kameraman Jason Momoa'ymış :) ama yazarlarından birisiymiş kendisi. Bu arada film vasat d... [Devamını gör..]
Jason Momoa’nın nal gibi resmini koymuşlar afişe, ama adamı 2 3 sahnede toplam en fazla 5 dakika görebiliyorsunuz bilginiz olsun arkadaşlar, ben dedim heralde kameraman Jason Momoa’ymış 🙂 ama yazarlarından birisiymiş kendisi.
Bu arada film vasat düzeyde, herhangi bir yönüyle ön plana çıkmıyor, çok durağan ve tek düze ilerliyor (dram olsun, gerilim olsun hepsinden Arizona çölünde su arar gibi damla damla veriyor 🙂 Bu tip diğer western, etnik veya töre unsurlarını barındıran filmlere ilgisi olanlara iyi gelebilir ama ben çok da keyif aldığımı söyleyemeyeceğim 4/10.

Lütfen yorum yaparken "Caps Lock"unuzun kapalı olduğundan emin olunuz. 14.01.2019


Lütfen yorum alanına sadece film hakkındaki görüşlerinizi yazmaya özen gösteriniz, eklenmesini istediğiniz filmleri sıralamayınız. İstek alımı yoktur... 02.01.2019

Oyla:
After The Dark - The Philosophers 720p izle
1080P Western
  4.2/10
 
  103
  Amerika