Yeni Adres: Sevgili dostlar Dizilla yeni adresi www.dizilla2.org olmuştur. Adres çubuğuna "2.org " yazdığınızdan emin olun.

Ant-Man and the Wasp: Quantumania (2023)

Ant-Man ve Wasp: Quantumania

Sorun Bildir
Sinema Modunu Açın

Karşılaştığınzı hata hakkında kısa bir yorum belirtmeniz gerekiyor.

26 YORUM
@kidemli 5 gün önce
Thor geri gelirse izlemesi keyifli olur yeniden
@baglacolande 1 hafta önce
Brokoliden kafa yapmışlar
@warlander 3 hafta önce
Gerçekten ... [Spoileri gör..]
Gerçekten Kang’ı baya övdüler yok sonsuzluk taşlarını kağıt ağırlığı olarak kullanıyomuş yok bir çok avengersleri (bide thoru anasını satayım) yenmişmiş. Ulan tek yaptığı sağa sola ışın atma karınca sürüsüne yenildi be. Thanostan daha büyük gösterdiler ebony mawa bile rakip olamaz bu Kang.
1 yanıtı görüntüle
@CLINT EASTWOORLD 3 hafta önce
MECARE DOLU BİR FİLM İDARE EDER BOŞ VAKİTTE İZLEYİN.
@Mustafa1986 3 hafta önce
Disney, John Carter – İki Dünya Arasında filmi elinde patlayınca senaryoyu bir de Karınca Adam´a uyarlayalım demiş. Aynı senaryoyu farklı oyuncularla izler gibi olduk.
1 yanıtı görüntüle
@dindangil 4 hafta önce
kang`ın yü... [Spoileri gör..]
kang`ın yüzü neden hep limon yemiş gibiydi.
@R-Evolve 1 ay önce
Gayet beğendiğim bir Marvel yapımı oldu. Malum diziyle de bağlantısı hoşuma gitti. Bazı izleyicilerin hoşuna gitmemesine şaşırdım tabi yine de herkesin kendi düşünceleri. Kang gayet iyi işlenmiş iyi seyirler.
@bulut743 1 ay önce
Marvel filmlerinden 1-2 filmi dışında hepsi berbattı. Anlatamadık. Şu filmin sonunda thanos gösterilse yorumlarda çoğunluğun götü düşerdi, ne güzel film diye. Şu at gözlüklerini çıkarın artık. Herkes izlesin diye, gerizekalının ve çocuk kitleni... [Devamını gör..]
Marvel filmlerinden 1-2 filmi dışında hepsi berbattı. Anlatamadık.

Şu filmin sonunda thanos gösterilse yorumlarda çoğunluğun götü düşerdi, ne güzel film diye.

Şu at gözlüklerini çıkarın artık. Herkes izlesin diye, gerizekalının ve çocuk kitlenin izlemesine uygun filmler çektiler.

Bakalım Flash filmi farklı mı olacak?
@betbety 1 ay önce
bu filmden... [Spoileri gör..]
bu filmden beklediğimiz ant man in ölmesi idi. bence sonda ant man ile wasp ın o evrende kalması lazımdı. birz uğraşsalardı getirmek için anında geldiler anında herşey eskisi gibi oldu.
Kuantum evrenin de 5 yıl geçiren ant man çok kısa zaman geçirdiğini sanıyordu. Burada janet 30 yıl geçirdiğinin nasıl farkında?
@betbety 1 ay önce
Artık marvel filmlerini zorla izlemeye başladım sırf marvel hatrına ve hikayeden kopmamak için ama filmler birbirinden kopmaya başladı iyice. Evet Thor kadar kötü değildi ama yinede çok mantık hatası vardı. Cassy i oynayan oyuncuyu hiç beğenmedim mim... [Devamını gör..]
Artık marvel filmlerini zorla izlemeye başladım sırf marvel hatrına ve hikayeden kopmamak için ama filmler birbirinden kopmaya başladı iyice. Evet Thor kadar kötü değildi ama yinede çok mantık hatası vardı. Cassy i oynayan oyuncuyu hiç beğenmedim mimik yok resmen kızda.
Ayrıca Loki dizisinde Kang ı felan tanıttılar evet ama herkes o diziyi izlemedi sonuçta. Kang ı, çoklu evrenleri, zamanları vs. hiç anlatmadan konuya daldılar o da parça pinçik bence.
Belki görsel olarak ve birazcıkta aksiyon olarak iyi olabilrdi ama senaryo çok kötü

Lütfen yorum yaparken "Caps Lock"unuzun kapalı olduğundan emin olunuz. 14.01.2019


Lütfen yorum alanına sadece film hakkındaki görüşlerinizi yazmaya özen gösteriniz, eklenmesini istediğiniz filmleri sıralamayınız. İstek alımı yoktur... 02.01.2019

Oyla:
After The Dark - The Philosophers 720p izle
1080P Aksiyon
  6.4/10
 
  124
  Amerika