720P Windows Exe: YENİ VERSİYON | 720p adres değişikliklerinden etkilenmemek için 720P Windows Exe indirip kullanmaya başlayabilirsiniz. İNDİR!  
Yeni Adres: Sevgili dostlar Dizilla yeni adresi www.dizilla2.org olmuştur. Adres çubuğuna "2.org " yazdığınızdan emin olun.

Merhabalar sevgili arkadaşlar. Bu açıklama metnini sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına yazmaktayım.

720p-izle olarak uzun süredir sizlerle beraberiz ve istek, şikayet, eleştiri, öneri gibi her türlü bildirimlerinizi özenle incelemekteyiz. (her bildirime geri dönüş sağlayamasak bile ilgilendiğimizi bilmenizi isterim)

Sizlerinde anlayışla karşılayacağını tahmin ettiğim ana konu ise her film sitemiz için bir maliyet anlamına geliyor ve tüm filmleri üzerimize yükledikleri maliyet nedeni ile çevirememekteyiz.

Bize bildirimde bulunduğunuz tüm isteklere olabildiğince hızlı geri dönüş sağlayabilmemiz adına sizlerden birkaç isteğimiz olacak. Eklenmesini istediğiniz filmi bize bildirmeden önce https://www.planetdp.org/https://turkcealtyazi.org/ gibi sitelerde arayın, şayet sitemizde olmayan bir filmin türkçe altyazısı burada mevcutsa hemen bu sayfadaki form aracılığıyla iletişime geçin.

 – Bildirdiğim halde film neden eklenmiyor?

Fakat bildirdiğim halde film neden eklenmiyor? Gibi bir durumla karşılaşmamak için bu isteklerinizi uygun koşullar sağlandığında ekleyebileceğimizi unutmayın.  Nedir bu uygun koşul dediğiniz? Sevgili arkadaşlar uygun koşullar ile kast ettiğimiz durumlar uygun sürüm bulunmaması, kaynak altyazı ile ulaşabildiğimiz film sürümünün uymaması, bozuk görüntü, berbat altyazı ve en önemlisi TELİF gibi nedenlerden ötürü belirttiğimiz sitelerde altyazı olsa bile ekleyemeyebiliriz. (Yada elimizdeki mevcut plan nedeni ile fırsat bulamamış olabiliriz. İstekte bulunan dizi uygun koşulları sağlasa bile anında ekleme fırsatı bulamayabiliriz.)

 – Bu filmin Altyazılı versiyonu var neden dublajı yok?

Sevgili arkadaşlar sitemize eklediğimiz bir film için hem altyazı-hem dublajlı versiyonlarını aynı anda tarıyoruz. O nedenle imkanlarımız el verdiği sürece 2 versiyonuda ekliyoruz. Eğer sitemizde dublaj var altyazı yok yada tam tersi altyazı var dublaj yok ise muhtemelen sürüm çıkmamış, uyumsuz, kalitelisiz, senkron sorunlu, ses sorunlu, seed eden yok vs… vs… nedenlerle bulunmuyordur. Kısacası eğer uygun koşullar oluşursa eksik alternatifimizi tamamlarız.

Son olarak sitemizde gönüllü çevirmenlik yapmak isteyen arkadaşlarımız olursa kapılarımız sonuna kadar açıktır. Memnuniyetle çevirilerini yayınlayabilirim.

Dediğim gibi sizlerin geri dönüşleri bizler açısından çok önemli. Bu metni hazırlama amacımız bizleri ilgisiz keyfe keder işine gelen bildirime dönen kişiler sanmamanız. Keyifli seyirleriniz olsun…